1.Ku-Cu

18. listopadu 2012 v 13:37 | Týna
Takže to shrnu :)
Dne 3.září sem nastoupila do prváku na Cukrářku :) ale myslela jdem že ve třídě budou samé cukřářky ale moje třída je Ku cu to je Kuchař a Cukrář.
Hned první den sem měla takovej strach a nervy až my bylo blbě :/ a byla sem bílá jak stěna ve třídě sem znala jen Denču :) a to bylo všecko ale pak jsme se začali pomulu seznamovat.Seděla jsem s Denčou Suchou přeposlední lavici u dvěří :) .
Vzadu seděla Mája a ve prostěřdní lavici uplně vzadu seděla Radka a hned přednámy seděly dvě holki co propadli v prváku Lucka a Míša a stěma jsme se hned začali bavit.No hned na první hodině asi Surovin jsme si sedli do takového divného kruhu a házely si míčem a říkaly jména našich spolužáku (Cukrářu).
Pak jsme jeli na výlet do Kraslic(Seznamovák)...Do pokoju sme šly jak sme chtěli byli sme všchni po třech až na dvě který chtěly bejt sami dvě na pokoji...bylo to tam super!!! až na pár výjimek co se tam stalo,ale to je jen naše věc :) Bylo to tam fakt super každý den jsme se chodily navštěvovat a já sem pořád chodila za Evičkou,Nikčou a Verčou :-* to jsou super holki :) a měla jsem sebou foták a tak jsem furt fotila :) a taky Evička tam měla hezkej klobouk a ten my Pujčila a já sem se pořát oněj prala s Radkou :) to bylo něco :).
Byly jsme na výletě no spíš šli jsme na varhany to byla cesta no jaj :(
Hned ten poslední den večer jsme měli superstar bylo to super :) a poslední den jsme se balily na cestu .) to sem chtěla aby se to zastavilo protože to byl super den :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jess Jess | E-mail | Web | 18. listopadu 2012 v 13:47 | Reagovat

Jujkytoje hezký

2 denik-ku-cu denik-ku-cu | 18. listopadu 2012 v 13:48 | Reagovat

[1]: to je super že s eto líbí děkuji ti Eví :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama