Srpen 2013

Třídní sraz

29. srpna 2013 v 13:54 | Týna |  Škola
v uterý jsme měly sraz s bývalou třídou. S Linduškou jsme sešli u kostela ve 13:35 a šli jsme do Severky. Tam jsme měli sraz se všema bývalíme spolužákama. Byly tam dvě osoby které tam stáli. Byl to Sebas a Vašek :) nejlepší kluci ze třídy furt dělaly srandy ve třídě. No tak jsme tam čekaly neř příjdou ostatní. Bylo nějak už po 2.hodině a pak jsme viděla jak prošla Denča ale ta na sraz nechodí vubec jen nás pozdravilaa šla ven... a pak jsme viděly jít Kátu. tak nás bylo 5. a další zatím nebyly nikde vidění ... a tak Vašek šel na fb a viděl tam Aničku, Lucku B, a Natálku. Natálka ta nemohla páč v čera měla narozeniny a Anička taky nemohla páč už něco měla ...a Lucka ta měla zase horečky no takže tři lidi nepříjdou na 1000% a pak jsme si tedy sedli ven na chvíly než dorazí ještě pár lidí a mezitím Sebas volal Honzovy a ten řekl že tam bude za 15.min a pak na konec Přišel a hned volal Tomášovy... co a jak ten nám říkál že nepříjde.no a pak Kátě volala Lucka L.že taky nepříjde protže musí hlídat sestru. No tak jsme šli už dovnitř si sednout náš box byl zavřenj tak jsme si sedli ke stolum. Všichni jsme si obědnali kofoli do pulitru za 25.kč :) ... a když nám to donesli tak přišla naše bývalá třídní učetelka. Tak jsme si krásně popovídali s naší a s bývalímy spolužáky a pak i na konec dorazil Tomáš ... dal si to samé .. co my kofolu, jo Jinak vlastě jsme si obědnali i něco k jídlu Linduška, Káta a učitelka jsi dali horké maliny a já zmrzlinovej pohár. Sebas si nedal nic. Honza a Vašek jsi dali něco teplého. Pak naše učitelka odešla a zustali jsme tam jen my ... a pak jse se procházeli po Kraslicích a dělaly srandy moc dobře jsem se bavila .... :)

Markooz - ta pravá

29. srpna 2013 v 13:19 | Týna |  Písničky
Marek Langer
Věk: 22
Narození: 27.7.1991
Znamení: lev
Výška: 184 cm


Jmenuje se Marek Langer.Bydlí ve městě Velké Opatovice. Narodil se 27.červenec 1991. První písničku nahrál ve dvanácti. Jeho jediný profil na Facebooku: http://www.facebook.com/markoozkojolanger

Písničky :

Svědomí
Milovat je uměnídalší pecka.V Uterý mu vyčel novej vydeoklip a nová pásnička TA PRAVÁ

je to uplná pecka. Jeto uplná pravda o lásce o té právé lásce .... :-*


Cartisss - Musí přijít to štěstí

29. srpna 2013 v 13:17 | Týna |  Písničky
Takže jsem dneska přojížděla YT ( youtube) a našla jsem tam tuhletu pecku od Cartrisse co naní říkáte ? mě se tedy líbí :)


Miley Ray Cyrus

26. srpna 2013 v 10:33 | Týna |  Moda
Miley Ray Cyrus je americká zpěvačka, herečka a textařka. Je známá hlavně díky své roli Miley Stewart alias Hannah Montana v americkém televizním seriálu Hannah Montana, který vysílá televize Disney Channel. Miley Cyrus se narodila v Nashville ve státě Tennessee Leticie Tish a country zpěvákovi Billyho Ray Cyruse. Má dva nevlastní bratry - Trace Cyruse a Christophera Lodyho, ale i nevlastní sestru Brandi, mladší sestru Noah a mladšího bratra Braisona.
Miley Cyrus navštěvovala střední školu Heritage Middle School a zde byla také populární roztleskávačkou. Miley Cyrus vyrůstala na farmě svých rodičů kousek od Nashville. Miley Cyrus se začala zajímat ve svých 9-ti letech, kdy se svojí rodinou dočasně bydleli v Torontu v Kanadě O herectví. Poprvé se na televizních obrazovkách objevila v televizním seriálu jejího otce zvaném "Doc", kde hrála dívku Kylie. V roce 2003 si zahrála v úspěšném filmu Tima Burtona Velká Ryba. Největší zlom její kariéry nastal, když vyhrála casting na hlavní postavu v seriálu Hannah Montana. Podle viceprezidenta Disney Garyho Marshe, byla Miley Cyrus do role obsazena především díky své energické povaze.
První soundtrack k pořadu Hannah Montana vydalo 24. Října 2006 Walt Disney Records a tenhle soundtrack obsahoval 8 songů, které v pořadu Miley Cyrus v roli Hannah Montany zazpívala. 26. Června 2007, přesně 8 měsíců po vydání prvního soundtracku, Miley Cyrus vydává dvojalbum "Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus". Takže první cd na kterém se objevila byl soundtrack k seriálu Hannah Montana a druhé bylo jejím debutním sólovým albem.
Října 2007 se vydala na tour jako Hannah Montana. Tour odstartovala v St. Louis, Missouri byla prodloužena až do 31. Ledna 2008 kvůli obrovskému zájmu. Počet vystoupení tak dosáhl neskutečného čísla 69. 14. Září 2008 dále vystoupila v Gibson Amphitheatre, Universal City, Kalifornie na benefičním koncertu, jehož výtěžek šel na výzkum rakoviny s několika dalšími umělci. Podle časopisu Parade a US Weekly si Miley Cyrus vydělala v roce 2007 krásných 18,2 milionů…což je na její věk (17) moc hezké číslo.Karlovy Vary s rodiči

26. srpna 2013 v 10:11 | Týna |  Doma
Takže jsem vám přidám fotky z našeho výlrtu s celou skoro celou rodinou . Byly jsme ve varech se podívat a bylo to super ... :)
Sestra u fontány Úžasný

Já u pramenu S vyplazeným jazykem
Babička,strejda Davud a táta

Odus nebo neštěstí ?

26. srpna 2013 v 10:02 | Týna |  Láska
Ahoj ahoj takře zase začne muj blog fungovat na 100% . Mám jeden článek který mě napadl skrz Prázdninovou a nebo normální lásku. Vše co se my přihodilo přes prázdniny :)

Prostě jsem měla jednoho a to my ten vztah vydržel skoro 4.měsíce a byla jsem sním štastná,a pak jsme se rozešli... a pak jsem chodila s jeho kámošem a stím jsem vydržela nějak 2 - 3 měsíce a pak nás rozdělily lidi prostě kámoši a pak jsem mu dala další šanci a to jsem sním chodila červenec a srpen a pak myho přebrala kamarádka a zato jsem jí byla vděčná páč mě dostal do pruseru ... a tedkom se objevil ten druhej co jsem sním vydržela 4.měsíce a tedkom spolu chodíme nějak tak ale v čera jsem byla za ním v Soku a já jsem se sním pohádala ... prostě celí prázdniny jeto velká motanice .... už chci normální vztah který by my vydržel nějak dlouho :) ale co tedkom my začne škola a budu mýt myšlenky jen na učení zase ... a na ukoli co nám dají :( .... :D

Skoro u konce prázdniny

12. srpna 2013 v 12:16 | Týna |  Doma
Ahoj ahoj takže prázdniny jsou pomalu u konce. Ještě pár tejdnu a je totu zase to blbé mučení.
No já nastupuju už do druháku na cukrářku. Uvidíme co si na nás přichystají všichni :)


Rozchod

10. srpna 2013 v 21:09 | Týna |  Láska
Tak a mám pruser co my udělala muj přítel a pak po 5.dnech my dává najeco žeje konec. Toto je fakt dobrý. Jetšě minulou sobotu básnil jak mě miluje a jak mě nechce stratit že semnou chce zustat na vždycky jen ubohé keci páč toto udělá jen kluk který je asi debilní.

No ale co už jsem se toho dostala a pomáhá my kámoš Matii :)

Sobota 3.8.2013

7. srpna 2013 v 12:23 | Týna |  Láska
Ahoj ahoj takže občas jsem písnu ještě články jak to bude možné.

Ráno v sobotu jsem měla jít dělat s mojí láskou dřevo ale rodičemě nechtěli pustit páč jse báli že to je nějakéj podvod.No Tak jsem šla k miláčkovy k ním domu a tam jsem si kreslila s malou kikinkou a Adámkem. Pak tam přišla bába a Mati. No atak jsme si povídali o Vlastovy a ona my říkala jako pojede domu uplně namrdanej (napitej) a jáíí no bezva a to má mé kolo tak kolem 5.hod jsem chtěla jít k babičce se napít a tak ... a najednou jsem viděla jak jede Vlasta na kolea jak dobře kličkuje... no peciš... a tak jse my zeptal jestli pujdu sním nahoruna oslavu narozenin jeho strejdy. Tak jsem řekla žejo. Pak tam přišla ještě ¨Dneča tak šla semnou a když jsem viděla že u babičky je Táta tak jsme šli z5 .No přišla jsem na horu k ním a tam Vlasta nebyl tak jsem slyšela jaho hlas no bezva on se bavil s Janou kterou nemusím toto je kámoška no bejvalá kámoška pěkná mrcha !!!! a už jsem byla nasraná.Pak šel Vlasta na horu a já jsem viděla jak se motá a už ten ustrašenej výraz jeho. No pak mě objal omlouvál se a tak ... no pecky a pak jsme vyrazili já ,on, Mati a Kamča. Oslava byla užasná ! moc dobře jsem se tam bavila a líbylo semy to všecko ... vlasta byl užasnej a jeho brácha Kamil taky.Vpyly jsme tam nějaké ochucené vodky a pivo... no ranec a pak jsme šli já a Vlasta domu. Kamča a Mati tam přespali. 23:30 bylo co jsme dorazili k Vlastovy a pak už no .... jsm,e usnuli vedle sebe :-* <3 no kdybys te tam byly tak bys te se dobře bavily a viděli jste jnak jse máme moc rády a jak krásně omě muj kluk mluvil no prostě pecky <3

moc a moc a moc tě miluju <3